ru ua

"Ходячі мерці" стане грою віртуальної реальності

"Ходячі мерці" стане грою віртуальної реальності "Ходячі мерці (Фото: AMC)

Фанати зможуть опинитися в світі улюбленого серіалу

Більше десяти років серія коміксів Роберта Кіркмана «Ходячі мерці» занурювала шанувальників в світ, де зомбі-апокаліпсис ніколи не закінчується. Хоча серія домоглася великих успіхів на телебаченні і у відеоіграх, вона ось-ось знайде втілення в поки що незвіданому просторі віртуальної реальності.

Генеральний директор кінокомпанії "Skydance Media" Девід Еллісон і головний операційний директор Джессі Сісголд пояснили, чому вони хочуть зробити "мерців" ще більш живими: "Ходячі мерці" — це знакове явище, і зовсім неймовірно працювати зі "Skybound", щоб об'єднати абсолютно різноманітних персонажів, налаштування і сюжетні лінії в повну систему віртуальної реальності. Наша мета в "Skydance Interactive" — ​​вшанувати внутрішній світ, створений Кіркманом, даючи шанувальникам "Ходячих мерців" щось, що дійсно змусить їх зануритися в складні ігри, які виведуть франшизу на абсолютно новий рівень".

Подробиці віртуальної гри поки що обмежені, але, як повідомляється, в ній з'являться нові персонажі і нові моменти для вивчення. Ігри будуть занурювати гравців в більш глибокі сюжетні лінії. Девід Мюррей, президент фірми "Skybound", яка працює в сфері віртуальної реальності, поділився, що до них «зверталися всі люди під сонцем про перетворення" Ходячих мерців" в гру VR", а потім додав, що їх компанія "дуже оригінально взяла це в свої руки". Фанати зможуть насолодитися грою вже в 2018 році.

Нагадаємо, що зірка "Ходячих мерців" поповнила акторський склад "Месників: Війна нескінченності".