ua en ru

Гра Престолів: Фанати стверджують, що Нед Старк все ще може бути живий

Гра Престолів: Фанати стверджують, що Нед Старк все ще може бути живий "Гра престолів" (Фото: HBO)

Нова теорія фанатів "Гри престолів" передбачає, що Нед Старк ще живий, і ми можемо поставити під питання все, бачили в Вестеросі

Нед Старк, якого грав Шон Бін, був жахливим чином убитий у перший сезон "Гри престолів", але нова теорія фанатів стверджує, що це була оманлива сцена диму та зеркал. Теорію висунув YouTube канал "Fire and Blood", і вона тісно пов'язана з книгами: в оригінальному тексті сцена описується з точки зору дочки Неда.

І Санса і Арья помічали, що їхній батько виглядає по-іншому, і передбачається, що Нед, якого стратили, насправді був безликою людиною Якеном Хгаром, одягненим в обличчя Неда.Вважалось, що безликі чоловіки носять обличчя тільки мертвих, але це було спростовано в п'ятому сезоні, коли Арья побачила на мосту дівчинку зі своїм обличчям. Теорія стверджує, що Нед міг залишитися в живих після зустрічі з Якеном в камерах під Червоним замком, причому безликому вбивці за це, можливо, заплатив Варіс.

Сіріо Форель, який в першому сезоні вчив Арью фехтування, теж може бути причетний до теорії: можливо, що він не помер в битві, а врятував справжнього Неда Старка, коли він носив обличчя Якена. Можливо, Якен, якого ми бачили весь цей час, насправді є Сиріо Форелем?

Канал також знайшов схожість у фразах Сиріо і Якена: Якен говорив , що "існує тільки один Бог, і дівчинка знає його ім'я", а Сирио одного разу сказав, що "існує тільки Бог, і його звуть Смерть".

Це чудова теорія, але якщо це правда, де Нед ховається весь цей час? І чому він не зупинив всі трагічні події, такі як Червоне весілля, в яких його дружина і син були вбиті? Нагадаємо, що Ходор з "Гри престолів" спародіював жахливий момент своєї смерті.