ua ru

Ходор з "Гри престолів" спародіював жахливий момент своєї смерті

Ходор з "Гри престолів" спародіював жахливий момент своєї смерті "Гра престолів" (Фото: HBO)

Тільки тепер Крістіан Нейрн замінив "тримай двері" на "крила з картоплею"

Крістіан Нейрн, виконавець ролі Ходора, знявся в новій рекламі ресторану громадського харчування "KFC", де провів паралель між його роллю працівника закладу та смертю Ходора. На цей раз акторові не довелося тримати двері, але довелося витримати випробування "крилами і картоплею"

Ходор мертвий. Всі пам'ятають жахливий момент, коли його розтерзали білі ходоки, а своїм життям він врятував Брана Старка в кінці шостого сезону "Гри престолів". В оригінальному епізоді конюх помер, безперестанку повторюючи фразу "Hold the door!" ( "Тримай двері!"), яка врешті-решт перетворюється на Hodoor. Єдине, що може бути сумніше, ніж несвоєчасний кінець Ходора,— це знати, що, подібно до Ходора, який тримає двері проти хвилі білих ходоків, працівники фастфуду повинні витримувати подібні "набіги" голодних людей кожну обідню перерву.

Це всього лише рекламна компанія перед виходом нового сезону, але деякі фанат вірять, що ми ще побачимо Ходора в серіалі у якості білого ходока. У квітні цього року 41-річний актор заявив, що хотів би зайнятися політикою для того, щоб боротися за права ЛГБТ-спільноти в Північній Ірландії. Нагадаємо, що Нейрн є відкритим геєм.