ua en ru

Київ днем та вночі 3 сезон: 2 серія дивитися онлайн

Київ днем та вночі 3 сезон: 2 серія дивитися онлайн Фото: шоу "Київ днем та вночі" 3 сезон, 2 серія

Дивитися телешоу Київ днем та вночі 3 сезон, 2 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і серії, а також останні новини Київ днем та вночі доступні онлайн на Styler

Київ днем та вночі 3 сезон, 2 серія вийшла в ефірі Нового каналу 5 квітня. У черговій серії Паша і Богдан продовжили з'ясовувати стосунки через Оксани. Сама ж дівчина отримала моторошний подарунок на роботі.

Київ днем ​​та вночі 3 сезон: 2 серія

У другому випуску серіаліті відносини героїв загостряться. Через допомогу Оксані Альбіна налаштує проти себе жителів "комуналки". Чергова сварка призведе до того, що Паша вижене всіх з квартири. Також продовжиться протистояння передбачуваних батьків дитини Оксани.

Альбіна не повірить заяві слідчого про те, що Гена загинув. Дівчина почне шукати його самостійно і потрапить в небезпечну ситуацію.

В квартирі у Карини відбудеться бійка Артура з новою сусідкою. Тася запропонує Арутуру влаштуватися барменом в ресторан, де вона працює.

Починаюча зірка Карина продовжить готуватися до сольного концерту. Вона знову зустріне Епіфаніо і влаштує провокацію на виступі MamaRika.