ru ua

Netflix представил головну героїню нового серіалу "Сабріна – маленька відьмочка"

Netflix представил головну героїню нового серіалу "Сабріна – маленька відьмочка" Фото: AMC

Роль відьми-підлітка дісталася Кирнан Шипці

Стрімінговий сервіс Netflix зайнявся створенням ремейка відомого серіалу під назвою "Сабріна - маленька відьмочка", роль чарівниці в якому тоді дісталася Меліссі Джоан Харт. Стало відомо, що в новому проекті Сабріну Спеллман зіграє 18-річна Кирнан Шипка, відома за роллю в серіалі "Божевільні". Про це повідомляється на офіційному сайті Netflix.

"Всі ми такі величезні шанувальники роботи Кирнан, що, коли ми почали говорити про те, хто може втілити Сабрину, її ім'я було зазначено в списку кожного. Це більш похмура, більш моторошна версія Сабріни, і ми неймовірно раді, що люди побачать, як Кирнан зробить цей знаковий персонаж своїм", - сказав виконавчий продюсер Роберто Агірре-Сакаса, який раніше працював над серіалом" Лузери".

Новий серіал під назвою "Оглушливі пригоди Сабріни" заснований на однойменній серії коміксів The Chilling Adventures Of Sabrina. Новий проект в жанрі підліткового хоррора обіцяє бути більш моторошним, ніж його попередник. Режисером шоу став Лі Толанд Крігер, відомий роботою над фільмом "Століття Адалін", а виконавчим продюсером вибрали Грега Берланті ( "Рівердейл", "Флеш", "Стріла").