"Господар шкільного двору": В Росії із серіалу "Фарго" "вирізали" Путіна

Понеділок 15 травня 2017 09:40
В Росії із серіалу "Фарго" "вирізали" Путіна
Фото: Юен МакГрегор в серіалі "Фарго" (скріншот youtube.com/Trailers Promos Teasers)

"Перший канал" змінив репліки персонажів третього сезону

У Росії піддали цензурі популярний американський серіал "Фарго" через згадки про Володимира Путіна. Про це повідомляє видання Meduza.

Так, "Перший канал" прибрав з реплік персонажів слова про президента РФ.

Путін згадується в двох епізодах. У другій серії "Фарго" мова йде про переваги авторитарного методу керування країною.

"Так, у жорстоких режимах ще можна знайти відносну стабільність: в Північній Кореї, в Росії Путін теж добре постарався. Треба тільки знати, кому дати на лапу", - говорить один з героїв в оригіналі.

"Відносна стабільність існує тільки в тоталітарних державах. У Північній Кореї, наприклад, де треба лише точно знати, кого підмазати", - так персонаж висловився в перекладі "Першого каналу".

Відео Трейлер третього сезону серіалу "Фраго" (youtube.com/Trailers Promos Teasers)

У четвертій серії українець Юрій Гурка розповідає про дитинство президента РФ і про те, що значить слово "правда" в російській мові.

"Путін з дитинства мріяв працювати в ФСБ. Він жив бідно, біля ліжка тримав портрет Берзіна. Берзін пройшов через 20-ті роки, створив ГРУ, а потім КДБ. Для нього він хрещений батько. Ще хлопчиськом Путін пішов на самбо, став господарем шкільного двору. Розумієш, у Росії є два різних поняття правди. Правда - це для людей, істину визначає бог. Але є ще неправда, тобто брехня. Саме її лідер використовує як зброю. Адже він знає те, чого не знають інші. Правдою є те, що він говорить", - говорить герой.

Відео: Другий трейлер серіалу "Фаргом" (youtube.com/Trailers Promos Teasers)

У "Першого каналу" Путін став просто хлопчиком.

"Хлопчик з дитинства мріяв стати розвідником. Він жив у комуналці, тримав на тумбочці портрет Берзіна. Берзін - який у 1923-му створив ГРУ, а згодом КДБ - хрещений батько. Цей хлопчисько незабаром пішов на самбо і став грозою шкільного двору. Бачиш, в кожній мові два слова "правда". Правда - це правда людей, а істина - божа правда. Але є ще неправда - брехня. І це зброя, тому що хтось знає, а ти - ні. Щоправда - лише те, що існує в дійсності", - так фраза піддалася цензурі.

До речі, з'явився трейлер нового сезону "Карткового будиночка".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся