ru ua

Шоураннер 7 сезону "Гри престолів" дражнить "масовим морським боєм", який більше за битву у Чорноводній

Шоураннер 7 сезону "Гри престолів" дражнить "масовим морським боєм", який більше за битву у Чорноводній "Гра престолів" (Фото: HBO)

І, можливо, білі ходоки доберуться до моря

"Гра престолів" завжди відрізнялася своєю видовищністю, і наступний сезон явно не буде винятком. Фанати підозрюють, що переїзд Дейенеріс в Вестерос через море зробити цей сезон однією великою послідовністю битв. За тиждень до повернення серіалу шоураннер вирішив розігріти інтерес фанатів інформацією про одну з наймасштабніших битв 7 сезону.

Девід Беніофф підтвердив "TV Insider", що майбутні епізоди будуть містити "чудову" послідовність, яка затьмарює навіть найяскравіші моменти серіалу: "Там буде масовий морський бій, який переплюне навіть битву у Чорноводній у другому сезоні".

"Кожен зіткнеться з чимось більш небезпечним для всіх, що набагато гірше за небезпеку, яку вони представляють один для одного". Неясно, до чого відноситься "щось більш небезпечне", але це може бути якось пов'язане з новим лиходієм Еуроном Грейджоєм, дядьком Яри і Теона, якого сам виконавець цієї ролі Йохан Асбек назвав набагато жахливішим за попередніх лиходіїв Рамсі і Джоффрі. Ймовірно, Беніофф також може натякати на білих ходоків. І це означає, що фанати можуть побачити, як Король Ночі вдарить по морю.