Зірка "Бригади" назвав серіал "злочином перед Росією"

Зірка "Бригади" назвав серіал "злочином перед Росією"
Фото:

Павло Майков вважає, що став співучасником злочину

Російський актор Павло Майков, відомий завдяки ролі Пчоли в "Бригаді", вважає, що цей серіал шкодить молоді та є "злочином". Про це повідомляє газета "Вечерняя Москва".

"Для мене, як актора, серіал "Бригада" приніс користь - популярність, а для суспільства, людей - шкода."Бригада"- це злочин перед Росією, в якому я брав участь. І Безруков брав участь. Тільки він потім Ісуса Христа зіграв. А я б ніколи не наважився після "Бригади"", - сказав Майков.

Актор заявив, що цей проект пробудив у хлопчиків бажання стати бандитами. Він вважає, що це неправильно і "не можна врятувати світ за допомогою зла і насильства".

У коментарі RT продюсер "Бригади" Олександр Акопов вважає, що серіал ніяк не вплинув на злочинність. "Це просто дурість. На цю тему існують дослідження, які однозначно показують, що рівень злочинності пов'язаний з абсолютно іншими обставинами, а зовсім не з існуванням серіалів на кримінальну тему", - сказав Акопов. Продюсер вважає, що це шоу навпаки здатне відвернути молодь від бажання стати злочинцями. "Що стосується серіалу "Бригада", то я не знаю, чи звернув увагу актор Майков на те, що його персонаж в результаті був убитий. Це урок наступному поколінню", - додав Акопов.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся