ua en ru

Зірка "Дуже дивних справ" розповів, скільки буде тривати шоу

Зірка "Дуже дивних справ" розповів, скільки буде тривати шоу Фото: Netflix

"Ми розкрили світ абсолютно по-новому"

2 сезон "Дуже дивних справ" ще не почався, але справжні фанати вже мріють, що шоу буде тривати вічно. Виконавець однієї з головних ролей Девід Харбор в новому інтерв'ю TVLine на "Comic-Con" зізнався, що це шоу без "відкритого фіналу", і що все повинно закінчитися досить скоро.

Він зазначив: "У нас немає відкритого фіналу, такого як у серіалу "Ходячі мерці". У всіх цих персонажів є кінець ... Ми збираємося дати вам щось веселе, а потім ми закінчимо, щоб не зловживати гостинністю. У нас є конкретна історія, яку ми збираємося розповісти".

Він також стверджує, що шоураннери шоу розповіли йому, коли вони планують завершити серіал, але він не відкрив цю інформацію. Харбор сказав, що в новому сезоні персонажі відкриються з інших сторін: "В цілому, я думаю, люди будуть в захваті від цього, але я думаю, що деякі люди будуть чогось чекати і не отримають цього. Деяким людям може знадобитися те ж, що і в 1 сезоні, але ми не збираємося їм це давати. Буквально, прочитавши перші п'ять хвилин сценарію, я зрозумів, що ми розкрили світ зовсім по-новому. І ці персонажі можуть піти в зовсім новому напрямку і мати нові історії" .