ru ua

Зірки "Гри престолів" вирішили, хто найбільше заслуговує на Залізний трон

Зірки "Гри престолів" вирішили, хто найбільше заслуговує на Залізний трон Фото: Entertainment Weekly

Актори, які грають сім'ю Старків, відповіли на одне з найпопулярніших питань

Конкуренція на Залізний трон в двох останніх сезонах буде просто величезною. "Entertainment Weekly" попросив чотирьох акторів "Гри престолів" відповісти на питання, хто найбільше заслуговує стати королем чи королевою. Відповіді виявилися не такими однозначними.

В інтерв'ю взяли участь актори, які виконують ролі персонажів сім'ї Старк в серіалі: Кіт Герінгтон (Джон Сноу), Софі Тернер (Санса Старк), Арья Старк (Мейсі Вільямс) і Бран Старк (Ісаак Хемпстед-Райт).

"Я думаю, що Старк, який повинен правити Вінтерфеллом, — це Санса, тому що вона заслуговує на це, і вона природжений лідер", — сказала Тернер. "Але я не думаю, що вона дійсно хоче Залізний трон. Вінтерфелл просто ідеально підходить для неї. З усіх Старков на Залізному троні повинен бути Джон Сноу. Я думаю, що у нього є весь набір і відмінна команда навколо нього. Думаю, він був би хорошим королем".

Вільямс також зізналася, що хотіла б бачити старшу сестру Арьи в Вінтерфеллі (але за допомогою її персонажа і Брана), а Джона на Залізному троні. Харінгтон ж скромно заперечив: "Санса повинна отримати Залізний трон, Арья – правити Вінтерфеллом, а Джона Сноу я б взагалі відправив назад до Стіни".