ru ua

За всіх нас, спасибі, мужик!: топ-пропагандистці Кремля смачно плюнули в обличчя

За всіх нас, спасибі, мужик!: топ-пропагандистці Кремля смачно плюнули в обличчя Колаж РБК-Україна

Чоловіка вже визнали героєм і вимагають оголосити його ім'я

Кремлівська пропагандистка, керівник телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян у своєму блозі написала про те, як їй плюнули в обличчя. Цим вона викликала бурхливу реакцію в мережі серед коментаторів.

Симоньян опублікувала в блозі уривок зі своєї книги, де і описала наступну ситуацію: "На світлофорі мені посигналив якийсь мужик - відкрий, мовляв, вікно. Я відкрила - подумала, мало що, багажник, там, не закритий, спустила шина. І ще повернулася в його бік, щоб краще розчути. І рівно в цей момент мужик смачно і з задоволенням плюнув мені прямо в обличчя", - написала пропагандистка.

Цей уривок миттю розлетілися по мережі, де зібрав резонансну реакцію користувачів. Чоловіка вже встигли охрестити героєм.

"Якщо вам плюють в обличчя, то, швидше за все, раніше ви насрали в душу...";

"Я хотів би бути цим водієм!"

"Я думаю, це початок великого флешмоба";

"Ніякої свободи ворогам свободи";

"Історія - брехня! Якби Симоньян прочинила вікно, туди відразу б насрали".

За всіх нас, спасибі, мужик!: топ-пропагандистці Кремля смачно плюнули в обличчяЗа всіх нас, спасибі, мужик!: топ-пропагандистці Кремля смачно плюнули в обличчя

Скріншот коментарів: twitter.com

Раніше повідомлялося, що українські депутати в Страсбурзі різко відреагували на знімальну групу телеканалу "Росія 24" і журналістку Ольгу Скабееву, яка в черговий раз спробувала взяти у них коментар.

До речі, російська актриса Лія Ахеджакова нещодавно відкрито заявила про фальсифікацію і пропаганду на російському телебаченні.

Також ми писали про те, що в ефірі російського пропагандистського ток-шоу гість програми налякав ведучих фразою про українські танки на Кубані і в Ростові-на-Дону.