Одіозну Поклонську з "мироточивим бюстом" вже відправляють на Євробачення 2017

Одіозну Поклонську з "мироточивим бюстом" вже відправляють на Євробачення 2017
Фото: Наталія Поклонська

Російські оппозиционери пожартували щодо пісенних перспектив "мироточицы"

Активісти опозиційного російського "Національного комітету+60" направили прем'єр-міністру Росії Дмитру Медведєву офіційний лист з пропозицією відправити на конкурс Євробачення 2017 до Києва екс-прокурора Криму, а нині депутата російської Держдуми Наталю Поклонскую. Лист опубліковано в мережі.

На думку його авторів, Няш-Мяш з "мироточивою іконою государя в руках" обов'язково переможе на європейському конкурсі талантів.

"З богословської точки зору, якщо мироточення відбувається за Промислом Божим, то Господь дарує людям особливе знамення! Оскільки диво сталося біля будівлі прокуратури, то очевидно, що Перст Божий ясно вказав на Наталю Поклонську! На наше глибоке переконання, саме вона повинна представляти Велику Росію в православному Києві...", - йдеться в листі.

Одіозну Поклонську з "мироточивим бюстом" вже відправляють на Євробачення 2017

Зазначимо, що у Руській православній церкві цілком серйозно хочуть перевірити, чи дійсно "мироточив" бюст Миколи II в прокурорській каплиці в Севастополі, як про те заявила екс-прокурор Криму. Про це представники синодального відділу РПЦ по взаємодії зі ЗМІ заявили в коментарі "Новой газєтє".

А раніше соцмережі висміяли заяву Поклонської про мироточащем бюсті російського царя.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся