ru ua

У Росії п'яна завідувачка дитсадка агітувала за путінську партію

У Росії п'яна завідувачка дитсадка агітувала за путінську партію Фото: Жінка стверджувала, що була на війні (коллаж, Styler.rbc.ua)

Жінка переконувала місцевих жителів голосувати за кандидатів від "Єдиної Росії" в Законодавчі збори і Держдуму по округу

У російському місті Дегтярськ Свердловської області директор дитячого саду влаштувала агіткомпанію за партію влади "Єдина Росія". При цьому жінка перебувала в стані алкогольного сп'яніння. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представник громадськості області Катерина Петрова.

Маленька історія про те, як директор дитячого садка міста Дегтярска Свердловської області, член "Єдиної Росії", прийшла агітувати місцевих жителів за кандидатів від ЕР в Законодавчі збори і Держдуми по округу. Що особливого в цьому відео? Нічого, крім того, що директор садочка п'яна в устілку))) "Я вам відразу скажу! Людина, який був на війні поганого не запропонує!" P. S. трохи поясню по відео. Воно записано вчора під час зустрічі з виборцями, у дворі будинку по вул. Калініна, 66, на яку зганяли і бюджетників у тому числі. На цій зустрічі чинний мер міста Дегтярска Бусахин повинен був представити кандидатів від ЕР, але побачивши героїнь відео ретирувався від гріха)) Завідуюча садочком Ігошина Світлана, друга жінка директор місцевого будинку культури Кошкіна Олена.

Опубліковано Екатериною Петровою 7 вересня 2016 р.

"Маленька історія про те, як директор дитячого садочка міста Дегтярська Свердловської області, член "Єдиної Росії", прийшла агітувати місцевих жителів за кандидатів від ЕР в Законодавчі збори і Держдуму по округу. Що особливого в цьому відео? Нічого, крім того, що директор садочка п'яна як чіп. "Я вам відразу скажу! Людина, яка була на війні, поганого не запропонує!" – написала Петрова.

Відео було записано під час зустрічі з виборцями, на якій мер міста повинен був представити кандидатів від партії, але, побачивши "активісток", "ретирувався від гріха".

"Завідуюча садочком Ігошина Світлана, друга жінка директор місцевого будинку культури Кошкіна Олена", - пояснила Петрова.

Раніше Styler писав про те, що у Криму партія Путіна роздає сумки з логотипом "Партії регіонів".