ru ua

Соцмережі вразив дивний відеосюжет пропагандистів "ДНР" про Слов'янськ

Соцмережі вразив дивний відеосюжет пропагандистів "ДНР" про Слов'янськ Слов'янськ (Кадр з відео/YouTube/Перший Республіканський Телеканал)

Так звані журналісти показали сюжет про те, що буде з містом, "коли воно повернеться до складу "ДНР"

Сюжет про встановлення українцями спортивних тренажерів у Слов'янську, показаний на одному з пропагандистських каналів "ДНР", здивував і насмішив користувачів соціальних мереж.

Так, в сюжеті йдеться про те, що в "тимчасово непідконтрольному "ДНР" Слов'янську" встановили 108 тренажерів, і тепер "майбутні мешканці "ДНР" зможуть безкоштовно займатися спортом на відкритому повітрі".

Крім того, заявляється, що "коли Слов'янськ повернеться до складу "ДНР", то у наших громадян буде більше місць для тренувань і проведення спортивних заходів".

Відео: Дивний сюжет про Слов'янську (YouTube/Перший Республіканський Телеканал)

"Як перестати кричати?!" - прокоментував відео журналіст Антон Швець.

"Нещасні жителі хунто-Слов'янська страждають від тренажерів. Але ми їх звільнимо і змусимо насолоджуватися", - сміються користувачі.

"Насправді, автори сюжету алегорично повідомили своїм глядачам, що в Слов'янську все в порядку, нормальне життя і хунта піклується про здоров'я, поставляючи тренажери, а не розпинає хлопчиків на площах. Глядач "ДНР" після перегляду цього сюжету повинен запитати себе: чому у нас такого немає? І жили б під хунтою і у нас, може, встановили тренажери", - написав Анатолій Лойко.

Раніше лідер "Антимайдану" придумала новий міф про неможливість жити в Україні.