ru ua

"А квартиру подарували?": як привітали переможницю "Голос країни" Луценко в рідному селі

"А квартиру подарували?": як привітали переможницю "Голос країни" Луценко в рідному селі Фото: (1plus1.ua)

Найчастіше учасницю національного шоу вітали з отриманням призу

Переможниця популярного вокального шоу "Голос країни" в програмі "Світське життя" розповіла , як її зустрічали у рідному селі. За розповідями Олени Луценко, одним з перших і основних моментів, які цікавлять інших у її перемозі було питання про квартиру: зірку навперебій запитували про те, чи дійсно їй подарували житло в Києві. Про це інформує видання "ТСН".

Переможниця восьмого сезону популярного вокального конкурсу "Голос країни" Олена Луценко заявляє, що досі не може прийти до тями через шок. Вона не очікувала, що зможе перемогти в цьому проекті, а тому неймовірно здивована, повідомляє зірка. За підсумками шоу дівчині подарували квартиру. Вона вже встигла в ній побувати і дуже задоволена обстановкою.

Олена Луценко розповідає, що їй було неймовірно приємно, як її зустріли вдома, в рідному селі. За словами переможниці конкурсу, чи не все село вийшла зустрічати її та вітати з перемогою.

"Прийти в себе ще не встигла. Але мені дуже приємно, що коли я приїхала додому, до себе в село, зібралося дуже багато людей. Чоловік 150 було. Заходили, виходили як конвеєр!", – згадує артистка.

Серед найчастіших питань співачці були питання про квартиру в Києві, яку їй подарували за підсумками шоу. Односельці артистки ніяк не могли повірити, що це правда, а не брехня.

"Найрозповсюдженіше запитання було: "Ну що, квартиру подарували, правда?" Кажу: "Правда, ніхто нікого не обманув". Я вже була у своїй квартирі. Ми оформили всі документи. Це двокімнатна квартира на першому поверсі", – розповідає співачка.

Відео: (tsn.ua)

Як відомо, раніше переможниця всеукраїнського шоу "Голос країни" Олена Луценко побувала у власній квартирі в Києві, яку їй подарували за підсумками перемоги в конкурсі. Вже незабаром артистка зробить там ремонт і переїде разом з сім'єю.

Відео: video.rbc.ua