ua en ru

Холостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію троянд

Холостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію троянд Фото: Рожден Анусі (facebook.com TheBachelorUa)

Стало відомо, чим вразили дівчата холостяка

Співак Рожден Анусі провів першу Церемонію троянд і вибрав учасниць нового проекту "Холостяк-8". Про це повідомляє телеканал СТБ.

У п'ятницю, 9 березня відбулася прем'єра головного проекту весни "Холостяк-8". Популярний співак Рожден Анусі провів першу Церемонію троянд і вибрав дівчат, які стануть учасницями нового проекту.

25 чарівних дівчат сіли в лімузини і відправилися на проект, де їх чекала зустріч з головним героєм проекту Рожденом Анусі.

Герой зізнався, що в його житті на даний момент є тільки одна любов.

"Люблю музику, звертаюся до неї у хвилини радості і хвилювання. Але зовсім скоро це зміниться", - розповів співак.

Кожну дівчину Анусі зустрічав особисто. Учасниці намагалися справити враження на холостяка незвичайними подарунками та теплими словами. Марина написала вірш, Маша намалювала картину, а Іванна вразила всіх танцем під саксофон. Анастасія привезла сувенір з подорожі, а Яна вкрала головного героя проекту, чим заслужила свою першу троянду – за враження.

В знак подяки за знаки уваги, Рожден порадував дівчат душевною піснею.

Холостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію трояндХолостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію трояндХолостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію трояндХолостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію трояндХолостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію трояндХолостяк 8 сезон: Рожден Анусі провів першу Церемонію троянд

Фото: Перший випуск "Холостяк-8" (СТБ)

Крім того, учасниці хотіли справити враження на холостяка і своїми нарядами. І тут не обійшлося без конфузів. Галя і Римма приїхали на вечірку у весільних сукнях. Ця ситуація розвеселила всіх учасників вечірки, але Рожден зазначив, що весільна сукня –це особливий наряд і не варто його використовувати так легковажно.

Одна з учасниць запам'яталася своєю групою підтримки. Оля – викладач і на проект вона прибула на шкільному автобусі зі своїми учнями.

Найяскравішою стала поява на проекті Насті. Дівчину внесли на руках міцні чоловіки в плащах, а сама учасниця була вкрита золотою фарбою. Інші учасниці проекту тут же охрестили Настю "Золотий дівчиною", а Рожден запросив її першою на тет-а-тет.

Одна з дівчат, Аліса, так вразила холостяка своєю нахабністю, що він тут же попрощався з нею. Аліса спробувала перервати розмову Рождена з "Золотою дівчиною". Співакові не сподобалося, що дівчина спробувала встановити свої правила.

У середині вечірки ведучий проекту Григорій Решетняк оголосив конкурс талантів. Приз – перше побачення з холостяком. Переможницею цього конкурсу стала Оля, яка приїхала на вечірку в білому пеньюарі.

Найбільш хвилюючим моментом стала Церемонія Троянд. Переможниця конкурсу талантів отримала свою першу троянду і білого ведмедя в подарунок від Рождена, так як у Олі день народження збігся з датою вечірки.

Дівчата по черзі підходили до холостяка, щоб почути його рішення. Інтригою церемонії став вибір між "Золотий дівчиною" Настею і Галиною. Рожден вибрав Галину і пояснив свій вибір так:

"Дівчина не повинна бути подарунком для чоловіка", — сказав співак.

Учасницями проекту стали: Аня, Римма, Яна, Оля, Аріна, Наталка, Настя, Маша, Марина, Іванна, Оля, Маша і Галя.

До речі, Григорій Решетник показав перші фото молодшого сина.