ua en ru

"І тут я встаю з компотом...": Зеленський розповів про приколах тверезого Нового року (відео)

"І тут я встаю з компотом...": Зеленський розповів про приколах тверезого Нового року (відео) Фото: Володимир Зеленський (Колаж РБК-Україна)

Гуморист з сарказмом назвав таке свято "екстримальним"

Володимир Зеленський у новому випуску "Вечірнього Києва" розповів, як відзначав Новий рік без алкоголю. Відео опублікували на YouTube.

"В минулому році вирішив відзначити Новий рік по-новому, я б навіть сказав екстремально. Коротше, я вирішив не пити. Серйозно, зовсім не пити алкоголь. Просто захотілося поглянути на свято іншими очима карими, а не червоними", - пояснив він.

Відео: Новий рік без алкоголю від Володимира Зеленського (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

"31 грудня прийшли гості до мене, ми сіли за стіл, наливають всім, - і тут я встаю з компотом і заявляю: "Дорогі друзі! Ви мені не друзі!.. Я вас всіх не поважаю, і якого біса ви сюди приперлися?" Судячи з їх реакції, я так і сказав, хоча насправді я просто сказав: "Хлопці, я сьогодні не п'ю", - жартує Зеленський.

У монолозі він розповів, чим остаточно зіпсував гостям свято, як дізнався, що його друг співає не так добре, як здавалося раніше, і як закінчився його Новий рік.

Раніше "Квартал 95" розсмішив святковими пародіями на голлівудські фільми.

"Кожен рік одне і те ж з цими фільмами! По всіх каналах з року в рік одні й ті ж фільми. Я в новий рік взагалі не включаючи нічого, навіть спортивні канали. Я боюся, що там буде "Іполит проходить по флангу, пас на Лукашина, удар – гол!" В свої ворота забиває Лукашин, знову Женечка напився і все переплутав!" – нарікає Зеленський у своєму монолозі.

"Кварталівці" взяли п'ять всесвітньо відомих фільмів і додали їм новорічного настрою: герой Бреда Пітта штурмує супермаркет, щоб встигнути "скупитися" до Нового року, а актори з "Таксі" переносяться у святковий Київ.

До речі, "Квартал 95" висміяв скандальну Лободу у новорічній пародії.