ua en ru

МастерШеф.Діти: 2 сезон 20 випуск дивитися онлайн

МастерШеф.Діти: 2 сезон 20 випуск дивитися онлайн Фото: МастерШеф.Діти, 2 сезон випуск 20

У середу, 5 квітня, на телеканалі СТБ вийшов 20 випуск шоу МастерШеф.Діти, який можна дивитися онлайн на Styler

МастерШеф.Діти, 2 сезон, випуск 20 дасть можливість дітям подивитися, як живуть судді шоу, а також кулінарам належить приготувати страви на замовлення учасників першого сезону проекту.

МастерШеф.Діти: 2 сезон випуск 20

У черговій серії кулінарного реаліті Дмитро Горовенко, Ектор Хіменес-Браво і Тетяна Литвинова в імпровізованій домашній обстановці покажуть майстер-клас з приготування смачних страв. Учасники шоу дізнаються, хто є улюбленим виконавцем Ектора, і чий портрет висить на стіні в його кімнаті. Дмитро воліє східний стиль інтер'єру і любить медитувати, а вдома у Тетяни ретро обстановка зі старовинним умеблюванням і кришталевою люстрою.

Також глядачі шоу зможуть побачити конкурсантів першого сезону проекту, а учасникам МастерШеф.Діти-2 належить готувати для них страви і виконувати всі кулінарні побажання, але це буде дуже непростим завданням.

Хто з кухарчуків минулого сезону проекту вже відчув себе зіркою, і кому з нинішніх конкурсантів доведеться битися в битві чорних фартухів, дізнайтеся в 20:00 на каналі СТБ, а також дивіться МастерШеф.Діти, 2 сезон, випуск 20 онлайн у нас на Styler.