ua en ru

МастерШеф.Діти: 2 сезон 23 випуск дивитися онлайн

МастерШеф.Діти: 2 сезон 23 випуск дивитися онлайн Фото: МастерШеф.Діти 2 сезон (juniorchef.stb.ua)

У вівторок, 18 квітня, на телеканалі СТБ вийшов 23 випуск кулінарного шоу "МастерШеф.Діти", який можна буде дивитися онлайн на Styler

МастерШеф.Діти, 2 сезон 23 випуск здивує нас несподіваними конкурсами і сильним напруженням емоцій.  Ми станемо свідками дуже азартного і яскравого аукціону, в якому учасники будуть змушені платити за лоти частинами свого тіла.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, випуск 23

В результаті аукціону юні кулінари отримають безліч фізичних ускладнень: ми побачимо глуху Верещаку, дитини-собаку, одноокого Рукомаху, дівчинку, яка скам'яніла, і інших персонажів. Глядачі дізнаються, чи не завадить це командам приготувати три вишукані страви французької кухні, чи зможуть вони проявити себе у командній роботі.

Відео: Анонс 23 випуску МастерШеф.Діти-2 (YouTube-канал МастерШеф)

Капітани разом з су-шефами покажуть, наскільки добре вони розуміють свої команди. Їм потрібно буде самостійно управляти конвеєрами і відправляти іншим учасникам тільки ті речі і продукти, які їм будуть потрібні. Однієї з команд для ідеального страви буде не вистачати тільки лука, чи отримає вона його?

Сюрпризом 23 випуску стане повернення на рідну кухню учасників першого сезону, які змагатимуться зі своїми ще не настільки досвідченими колегами з "МастерШеф.Діти" 2 сезон.

Відео: Випробування в 23 випуску шоу (YouTube-канал МастерШеф)

У якої з команд вийде здивувати культових кулінарів, а хто назавжди покине проект, — дивіться в 23 випуск 2 сезону "МастерШеф.Діти" на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.