ua en ru

МастерШеф.Діти: 2 сезон 24 випуск дивитися онлайн

МастерШеф.Діти: 2 сезон 24 випуск дивитися онлайн Фото: МастерШеф.Діти 2 сезон (juniorchef.stb.ua)

У середу, 19 квітня, на телеканалі СТБ вийшов 24 випуск кулінарного шоу "МастерШеф.Діти", який можна буде дивитися онлайн на Styler

МастерШеф.Діти, 2 сезон випуск 24 дасть учасникам хороший шанс показати всі навички, які вони отримали за час проекту. Учасникам другого сезону належить битися кулінарними талантами з колегами з першого сезону.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, випуск 24

Повернення на відому кухню маленьких кулінарів з минулого сезону стане справжнім емоційним вибухом. Ми побачимо епічний батл, де досвід (команда червоних) зрівняється силами з ентузіазмом новачків (сині). Сині будуть компенсувати недосвідченість хитрістю: винесуть практично всі продукти з комори. В результаті червоним не вистачить яловичини, яка їм буде надзвичайно потрібна. Чи зможуть вони вийти з цієї складної ситуації? У фіналі "поєдинку сезонів" приготовлені страви оцінять культові кулінари, хто ж зможе здивувати професіоналів?

Нам ще раз доведуть, що "МастерШеф.Діти" — небезпечне місце: на дітей одягають рукавички, які будуть нагадувати лапи диких звірів. Вони будуть абсолютно незручними і сильно ускладнять процес приготування страв.

Відео: Анонс 24 випуску дитячого кулінарного реалітіvk.com/mch_stb)

Учасники якого сезону зможуть довести свою кулінарну майстерність, і хто з дітей отримає чорний фартух і поїде додому, — дивіться в 24 випуск 2 сезону "МастерШеф.Діти" на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.