ua en ru

Від пацанки до панянки: 2 сезон 9 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки: 2 сезон 9 випуск дивитися онлайн Фото: Шоу "Від пацанки до панянки" (ledi.novy.tv)

У середу, 19 квітня, на Новому каналі вийшов 9 випуск всіма улюбленого шоу "Від пацанки до панянки", який можна буде дивитися онлайн на Styler

Від пацанки до панянки, 2 сезон, випуск 9 покаже пацанок зовсім в іншому світлі: вони пройдуть сімейну науку від "А" до "Я". Дівчата повинні будуть вжитися в нові ролі і стати прикладами ідеальних дружин.

Від пацанки до панянки: 2 сезон випуск 9

Майбутні леді зможуть відчути всі труднощі сімейного життя на своїй шкурі. Наставниці приготують для них складне випробування з малюками. Учасниці повинні будуть не просто доглядати і заспокоювати маленьких дітей, але і паралельно готувати вечерю. Чи зможуть вони з'єднати ці незвичні для них завдання?

Дівчата будуть перетворювати гопника справжнього джентльмена, ліпити свого ідеального чоловіка і чоловіка. Саме під час цього завдання вони зрозуміють, наскільки складно міняти звички і образ людини, стануть краще розуміти своїх наставниць.

У 9-му випуску учасниць чекає смертельний батл з свекрухами, в якому вони повинні будуть проявити свої кулінарні здібності. Хто ж переможе у цьому поєдинку досвіду і молодості?

Відео: Анонс 9-випуску проекту "Від пацанки до панянки" (vk.com/patsankapanyanka)

Зможуть пацанки гідно показати себе в образах турботливих мам, уважних дружин і господарських невісток, — дивіться в 9 випуску "Від пацанки до панянки" на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.