ua en ru

Британка схудла на 50 кг, виключивши лише один продукт з раціону

Британка схудла на 50 кг, виключивши лише один продукт з раціону Фото: Лоррейн Олафлин (allthatsfab.com)

Мати трьох дітей домоглася такого приголомшливого результату за досить короткий час

28-річна ірландка Лоррейн Олафлин схудла на сім розмірів, відмовившись від одного продукту – кави. Коли жінка страждала депресією, вона випивала по 15 чашок напою в день, в кожну з яких клала по три ложки цукру.

"Я настільки залежала від кави, що саме він підтримував мою життєдіяльність протягом дня і я буквально не могла без нього жити", — розповідала Лоррейн.

altФото: Лоррейн Олафлин до і після схуднення (facebook.com)

Після народження дітей жінка ще набрала вагу і вирішила, що настав час мінятися. За рік з невеликим їй вдалося схуднути на 50 кг.

"У мене скінчилися причини, чому ми з дітьми не можемо піти пограти на вулицю або зайнятися чимось захоплюючим. Вони дуже допомогли мені в боротьбі із зайвою вагою і дуже пишаються мною, завжди запитують, як пройшли семінари Slimming World. Їм подобається стежити за тим, скільки я вже скинула, вони завжди питають, чи отримала я черговий сертифікат. Вони дуже милі", — поділилася жінка.

Лоррейн повністю відмовилася від кави і цукор замінила на підсолоджувачі.

"Зараз я зовсім не сумую: я правильно харчуюся і добре сплю по ночах, тому що мій організм більше не потребує кофеїну, щоб функціонувати", — говорить вона.

"До того як я схудла, я не хотіла, щоб хтось бачив мене або навіть дивився на мене. Зараз у мене неймовірне почуття впевненості в собі. Вся моя родина помітила, як я змінилася", — зазначила жінка.

До речі, Руслана Писанка з чоловіком зважилися на схуднення в телеефірі.