ua en ru

“Це не нормально“: у приватному будинку під Києвом лева тримають замість собаки

“Це не нормально“: у приватному будинку під Києвом лева тримають замість собаки Фото: Левиця (pixabay.com/ru/users/Wildfaces)

Тварині виділили для проживання 20 квадратів

В приватному будинку в Козині Київської області в жахливих умовах тримають лева. Про це повідомляє ТСН, куди анонімно звернулися сусіди.

Люди скаржилися на нестерпний ревіння лева за огорожею. Тварина знаходиться тут вже два роки. Йому виділили двадцять квадратів у вольєрі на вулиці. Поряд з вольєром ніяких отже немає, значить, тварина не виходить і люди до нього не приходять.

Виявилося, що ділянка, на якій живе лев, належить співачці і бізніс-леді Євгенії Крапивцевой.

Журналісти дізналися, що тварина співачка придбала разом зі своїм колишнім співмешканцем і партнером по бізнесу, ще коли той був левеням. Його назвали Ред. Лев залишився з чоловіком.

“Ви поліція? Яким чином ви хочете вплинути на ситуацію? Коли до мене надійде офіційний запит, я на нього відповім", - сказав Наум Коен журналістам, яким вдалося до нього додзвонитися.

У столичному зоопарку здивовані. За їх словами, для такої тварини необхідний великий вольєр на вулиці і такий же всередині.

Фото: Лева тримають замість пса в приватному будинку (tsn.ua)

“Це не нормально, мені дуже шкода цього лева, тому що леви - це соціальні тварини. У нас живе один самець і троє самок, вони в природі живуть точно так само, тобто вони спілкуються між собою, їм потрібно", - каже головний лікар київського зоопарку Інна Васильківська.

Взимку у двір леви можуть виходити максимум за півгодини на добу. При -12 ніхто не тримає на вулиці львова.

"Вони можуть трохи адаптуватися, але не настільки, все ж це південне тварина", - говорить зоозахисник Сергій Харьков.

“Це або контрабанда - перший варіант. Їх перевозять як собак, присипляють, кладуть в невелику коробку і відправляють. Другий варіант - це десь розведення тут на території, але таких розплідників тут для левів та тигрів офіційних у нас немає", - додав зоозахисник.

Нагадаємо, що в Івано-Франківській області жорстоко отруїли собак.