ua ru

24-річний український боєць потребує термінової допомоги

24-річний український боєць потребує термінової допомоги Фото: Боєць Ігор (peoplesproject.com)

Волонтери просять українців не бути байдужими і допомогти молодому захиснику батьківщини стати на ноги

24-річний український боєць, який нещодавно приєднався до проекту "Біотех-реабілітація поранених" потребує термінової допомоги.

На сьогоднішній день стан бійця АТО суттєво ускладнився. У Ігоря важка бойова травма стегна, його нога укоротилася на 5 см, а залишки зламаного стегна тримаються на ортопедичному штифті, що проходить вздовж всієї кістки. Два роки в госпіталях і сім операцій ситуацію не виправили - кістка так і не зростається, а лікарі державних шпиталів мовчки відправили хлопця додому.

"На той момент, коли Ігор приєднався до проекту, хлопець ледь стрибав на милицях і страждав від сильної болі в нозі. Як виявилося, один з фіксуючих гвинтів просто зламався - саме тому хлопцеві було вкрай важко ходити. Але тільки фахівці клініки ilaya провели контрольний рентген, виявилося, що під навантаженням звичайної ходьби зламався вже не тільки фіксуючий гвинт, а й сам гігантський штифт", - розповіли волонтери People's Project.

Зараз хлопець не тільки продовжує лікування, але і вчиться у виші. Але от біда - перелом не зростається, стан рани тільки погіршується, тому про нормальне життя вже не йдеться. З другою ногою теж біда, але її стан принаймні не вимагає ургентного оперативного втручання.

24-річний український боєць потребує термінової допомоги

Фото: Травма Ігоря (peoplesproject.com)

На сьогоднішній день волонтери повинні сплатити майже півмільйона гривень за лікування молодого бійця.

"Сподіватися на державу ми не можемо - клітинні технології регенерації кісток вона поки не фінансує, а тільки вони є фактично останнім шансом на те, щоб врятувати ногу і повернути хлопця до нормального життя. Ігор потребує якнайшвидшого початку лікування, тому у нас просто немає вибору: ми змушені звертатися за допомогою саме до вас", - кажуть волонтери.

Допомогти Ігорю можна за посиланням.

До речі, волонтери просять врятувати бійця АТО від інвалідності.