ru ua

+35 і грозові дощі: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні

+35 і грозові дощі: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні Фото: pixabay.com/danigeza

В окремих регіонах пройдуть короткочасні дощі

У найближчі дні в Україні буде спекотно, але дощитиме. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

В Одеській, Вінницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській областях пройдуть короткочасні дощі з грозами. Можливий також град.

Температура вночі становитиме +12+17 градусів, а вдень +25+30. У східних і західних регіонах буде +31+36 градусів тепла.

У Києві в середу, 27 червня, буде без опадів. Короткочасний дощі можливий тільки вночі. Температура вдень +27+29 градусів.

+35 і грозові дощі: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні

Скріншот (meteo.gov.ua)

У четвер, 28 червня, в деяких областях очікується гроз і град. Сильні дощі пройдуть в центральних областях і на Прикарпатті.

Температура повітря в західних областях вночі буде +11+16 градусів, вдень +21+26. На півночі +25+30 градусів вдень, в центральних областях +28+33, в східних і південних регіонах буде +31+36 градусів тепла.

У Києві очікуються короткочасні дощі та грози. Температура вночі +18+20 градусів, а вдень +28+30.

+35 і грозові дощі: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні

Скріншот (meteo.gov.ua)

Раніше синоптик повідомила про погіршення погоди.

"27 червня. Головне. Посилиться східний вітер, хто будує, перекриває дах або легку капелюх на голові носить - уважно. Лівні, ймовірно сильні грози, град і шквали - Вінницька, Одеська області, західні райони Миколаївської області, Чернівецька область. Дощі з грозами також пройдуть місцями на заході, смугою від Вінницької, через Черкаську до Харківської області", - написала Наталка Діденко.

5 корисних властивостей черешні, про які ви не знали