ru ua

Активіст з Криму пояснив, чому на півострові не вдасться провести антикорупційний мітинг

Активіст з Криму пояснив, чому на півострові не вдасться провести антикорупційний мітинг Фото: Крим (pixabay.com/irinariviera)

В анексованому Криму напередодні запланованого мітингу влаштували перевірку активістам

Кримський активіст Олексій Єфремов запевнив, що Центр з протидії екстремізму, або "Центр Е", не дасть провести в анексованому Криму антикорупційний мітинг, запланований на 12 червня, який в РФ відзначається як "День Росії". Про це він розповів в ефірі радіо "Крим.Реалії".

Він зазначив, що у активістів вже почалися перевірки.

"Зараз наше основне завдання – відбиватися від судів, від позовів, точніше, судилищ, численних справ, апеляцій, які на нас звалилися через те, що ми просто трохи підняли голову і почали говорити про те, щоб виходити на вулицю і проводити якісь поодинокі пікети. Місцева "влада" намагаються перехопити антикорупційний порядок денний... Не всі готові відсидіти 10 діб, у Криму затихає активність у зв'язку з курортним сезоном, у студентів сесії. Нам не дали б провести мітинг. Вже за два місяці до цієї акції "Центр Е" по боротьбі з екстремізмом дуже активно почав з'ясовувати, чим ми плануємо займатися. Є шанс, що нас будуть закривати і заарештовувати ще навіть до 12 червня", – сказав Єфремов.

Нагадаємо, російський опозиційний політик Олексій Навальний подав у мерію Москви заявку на проведення 12 червня мітингу проти корупції. Організатори акції збираються провести ходу від площі Тверської застави до Охотного ряду, де і заплановано мітинг. В акції візьмуть участь до 15 тисяч людей.

До речі, Сотник розповів про відхід Путіна на пенсію.