ru ua

Uber списав з пасажира $18 тис. за 20 хвилин поїздки

Uber списав з пасажира $18 тис. за 20 хвилин поїздки Фото: Таксі (pixabay.com/Pexels)

Пасажир таксі проїхав всього 17 кілометрів

В Канаді Uber списав з картки клієнта більше 18 тисяч канадських доларів за 20-хвилинну поїздку. Інцидент стався в Торонто. Автомобіль проїхав всього 11 миль (близько 17 км). Про це повідомляє подруга клієнта Емілі Кеннард на своїй сторінці в соцмережі Twitter.

Клієнт онлайн-сервісу за викликом таксі Uber був шокований, коли отримав рахунок на 18 500 канадських доларів (понад 14 тисяч доларів США) після завершення поїздки. Гроші в повному обсязі списали з його карти.

Uber списав з пасажира $18 тис. за 20 хвилин поїздки

Скріншот (twitter.com/emilykennard)

Згодом компанія визнала помилку і повернула пасажиру всю суму, вибачившись за те, що сталося, повідомляє The Washington Post.

Uber списав з пасажира $18 тис. за 20 хвилин поїздки

Скріншот поста (twitter.com/emilykennard)

Зазначається, що також в компанії Uber вжили заходів, щоб виключити повторення ситуації в майбутньому. Крім того в компанії проводять внутрішнє розслідування.

До речі, суд в Ізраїлі заборонив діяльність Uber.

Окружний суд Тель-Авіва (Ізраїль) у понеділок, 27 листопада, ухвалив заборонити діяльність компанії Uber на території держави, передає Reuters.

Так, судовий наказ проти Uber car-pooling app супроводжувався скаргами Міністерства транспорту Ізраїлю, Спілки водіїв таксі та конкуруючої компанії, що проводить подорож.

Повідомляється, що американська компанія використовувала водіїв, у яких не було належних бізнес-ліцензій і страхування. Згідно з постановою суду Тель-Авіва, заборона набула чинності 29 листопада.