Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньому

Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньому
Фото: Пляж в Краснодарському краю (google.com.maps/Євген Тимошин)

Користувачів шокував стан пляжу

В мережі опублікували фотографію пляжу в Краснодарському краю, де відпочиваючі розташувалися на березі, який повністю завалений палицями, гілками, сміттям і водоростями. Фото розмістили в Twitter на сторінці "П'ята колонка".

Автор посту опублікував фотографію пляжу в Краснодарському краю, де туристам зовсім не заважає сміття, яке не просто розкидано по березі, а навален купами.

"Спочатку подумав, що це фотошоп. Але ні. Реальний пляж на одному з курортів Краснодарського краю. І люди справжні, живі. Лежать ось, засмагають", – так підписав знімок автор посту.

Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньому

Скріншот поста (twitter.com/5th_kolonka)

На фото пляж виглядає, як після корабельної аварії – по всьому березі накидані палиці, гілки дерев, пляшки і водорості. Однак, туристам це не заважає насолоджуватися відпочинком біля води, і вони постелили килимки на вільному просторі серед усього цього сміття.

Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньому

Скріншот фото (twitter.com/5th_kolonka)

Користувачі шоковані таким видом пляжу в Краснодарському краю і вважають, що в майбутньому жителі Росії доведуть до такого ж стану пляжі окупованого Криму.

"Стільки здорових лобів, щоб хоча б заради себе пляж прибрати, але ні, вони в гівні будуть засмагати, ні кроку без команди партії і беззмінного лідера. Путін, введи прибиральників!", - коментують користувачі.

Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньомуСкріншот коментарів (twitter.com/5th_kolonka)

"Як після корабельної аварії дерев'яного вітрильника: колоди, палиці і людські тіла", - написав користувач з ніком "Путін-в Гаазі".

Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньомуДикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньому

Скріншот коментарів (twitter.com/5th_kolonka)

"Це майбутнє Криму", "Не дикий, а дикий-дикий пляж", Шашлик смажити зручно", - написали інші користувачі.

Дикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньомуДикий пляж: в мережі показали, що чекає окупований Крим у майбутньомуСкріншот коментарів (twitter.com/5th_kolonka)

До речі, раніше ми повідомляли про те, що в мережі показали, як виглядає окупований Крим після хімічних викидів.

А також ми розповідали про те, що астролог дав несподіваний прогноз про долю окупованого Криму.

Відео: РБК-Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся