ua en ru

У Дніпрі 42-річна жінка народила 14-ту дитину

У Дніпрі 42-річна жінка народила 14-ту дитину Фото: Дитина (pixabay.com)

Багатодітна мати має намір народити ще дві дитини

У Дніпрі жінка народила чотирнадцяту дитину. Про це повідомляє прес-служба обласної клінічної лікарні імені Мечникова.

У пологовому будинку лікарні 42-річна Олена Панченко народила чотирнадцяту дитину. Дівчинка народилась із вагою 3,7 кг й зростом 53 см.

У Дніпрі 42-річна жінка народила 14-ту дитину

Фото: Багатодітна мати з лікарями (mechnikova.com)

Тринадцять з чотирнадцяти своїх дітей, жінка народжувала в лікарні Мечникова.

Подружжя Панченків, Олена і Олександр, живуть під Дніпром, у селі Старі Кодаки. Чоловік працює, жінка – виховує діток. В родині їх тепер аж 14 – восьмеро дівчаток і шість хлопчиків.

"Головне в родині – це любов і повага один до одного. Ми живемо дуже дружно, тато займається з хлопчиками чоловічою роботою, ми з дівчатками – жіночою, прибираємо, готуємо. Більш дорослі дітки допомагають доглядати молодших, в нашій родині у кожного є свої обов’язки. Старша донька Емілія вже навчається в медичному університеті, вона майбутній стоматолог. Взагалі, у нас все добре, нам Бог допомагає. І це не просто слова, це так і є", - говорить Олена Панченко.

Жінка має намір народити ще дві дитини.

"Цього разу я народила менше ніж за годину, самостійно, природнім шляхом. Додавала впевненості присутність лікарів, акушерів, багатьох з них я знаю вже дуже давно", - говорить жінка.

Лікарі повідомили, що мама і немовля почувають себе добре. Вони зустрінуть Новий рік вже в оточенні своєї великої родини.

Раніше мешканка Дніпра Олександра Рясиченко народила 13-ту за рахунком дитину. Малюка вагою 3 кілограми 100 грамів і зростом 50 сантиметрів назвали Мироном.