ua en ru

У Дніпрі знищили парковку для людей з інвалідністю (відео)

У Дніпрі знищили парковку для людей з інвалідністю (відео) Фото: Парковка (flickr.comAlexey Ivanov)

Дев'ять місць ліквідували за наказом тутешньої адміністрації

У Дніпрі біля торгового центру замалювали з десяток місць для паркування людей з особливими потребами. Про це повідомляє ТСН.

Знищення попереджувальних символів сталося відразу після того, як штрафи за стоянку на цих ділянках зросли до понад тисячі гривень.

Білі позначки на асфальті були ретельно зафарбовані сірим. Цілий ряд для парковки для паркування людей з особливими потребами просто зник. Тепер тут зупиняються звичайні водії.

Дев'ять місць зафарбували за наказом тутешньої адміністрації. Цього навіть не приховують. Тим не менш, журналістам спробували перешкодити зняти репортаж.

Зафарбуванням асфальту вже займаються в патрульній поліції. Відділ безпеки дорожнього руху повинен відновити розмітку. Адміністрація торгового центру виправдовується, що вісім спеціально позначених місць є на центральній лінії. Ще стільки ж - з іншого боку.

Втім, навіть ці нечисленні місця для водіїв з інвалідністю зайняті звичайними автомобілістами. За зупинку поза законом передбачений штраф – 1020 гривень, але навіть це не зупиняє порушників.

Кількість місць для інвалідів та норми їх розміщення біля торгового центру буде вивчати комісія. Якщо порушення підтвердять, то за зарисованную розмітку керівництво сплатить штраф і знову візьметься за фарбу – щоб відновити все, як було.

Відео: Проблемна парковка (tsn.ua)

Нагадаємо, що у Вишгороді Київської області фраза патрульного поліції, який не хотів, щоб його знімали на відео, сколихнула мережу.

Патрульний заборонив водієві знімати його на відео, заявивши, що він приватна власність. Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей інцидент.

Також повідомлялося про те, що у Хмельницьку придумали спосіб боротьби з автохамами. Так, жінка-водій, яка припаркувалася на місці для інвалідів, забрала свою машину вже з подряпинами. У свою чергу, поліція заявила, що водіям, які порушили правила паркування, буде виписаний штраф у розмірі від 1020 до 1700 грн.