ua en ru

"Це може змінити поведінку Кремля": стало відомо, як змусити РФ відмовити від агресії проти України

"Це може змінити поведінку Кремля": стало відомо, як змусити РФ відмовити від агресії проти України Колаж РБК-Україна

Нинішніх санкцій для цього не достатньо

Єдиний спосіб змусити РФ відмовити від агресії проти України – це введення нових економічних санкцій та посилення тиску на Росію. Про це заявив екс-заступник міністра оборони США Майкл Карпентер, повідомляє "Радіо Свобода".

Він упевнений, що нинішні санкції проти РФ недостатні, тому необхідно повністю блокувати операції російських банків і вводити санкції для компаній.

"Єдиний спосіб змусити Росію вести змістовні переговори – це збільшити ціну за її дії. Істотніше, ніж це є зараз. Це означає повне блокування операцій російських банків. Слід вводити санкції для компанії. Це може змінити поведінку Кремля. А ось в тому темпі, як усе рухається зараз, – не думаю, що Путін має стимули змінювати свої наміри щодо України, на жаль", - вважає Карпентер.

Раніше журналіст розповів, коли Росію чекає повний крах.

"Він захопив Крим, захопила і утримує частину Східної України. Санкції, звичайно, впливають, але вони дуже малі в порівнянні з загальним обсягом економіки і порівняно з тими грошима, які країни Європейського союзу віддають за газ і нафту. Ці санкції спрощено виглядають так: на тобі 100 грн, а гривню я собі залишу, покараю тебе", - каже Айдер.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією