ua en ru

"Це сфера маніпуляцій": гендиректор "1+1" відреагував на заборону "Сватів"

"Це сфера маніпуляцій": гендиректор "1+1" відреагував на заборону "Сватів" Фото: Олександр Ткаченко (facebook.com-Александр Ткаченко)

Напередодні зірці серіалу заборонили в'їзд в Україну

Генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко вважає, що є інші речі, на які варто звернути увагу, замість того, щоб забороняти "Сватів". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"У зв'язку зі "Сватами". Насправді не існує ні закону, ніякого державного акта, який би встановлював зв'язок між рішенням СБУ про заборону в'їзду і забороною для показу серіалів/фільмів. Численні зустрічі представників телеіндустрії з керівництвом СБУ, Нацрадою з ТБ, Мінкультом, профільним віце-прем'єром Держкіно з пропозиціями врегулювати цю ситуацію і виробити чіткі критерії - ні до чого не привели. Чиновники кивали один на одного, боялися брати відповідальність. Не можуть в одному ряду стояти пореченкови/охлобистіни ни та інші "су*ини діти", які живуть в авторитарній державі і їздять в окупований Крим", - вказав він

"Це сфера маніпуляцій": гендиректор "1+1" відреагував на заборону "Сватів"

Скріншот поста (facebook.com/Александр Ткаченко)

Ткаченко зазначив, що Держкіно продовжує видавати прокатні посвідчення серіалів, виробленим в РФ після 2014 року.

"Можете заперечити - мовляв зачепило, коли самих торкнулося. Не зовсім. Про необхідність наведення порядку із забороненими списками я говорив публічно багато разів. Ця ситуація така ж не комільфо, як і зі зривом виступу Райкіна в Одесі. Тому що це сфера маніпуляцій і прихованої конкурентної боротьби (чомусь пан Неретін з Держкіно згадував тільки "Сватів" в зв'язку з новиною про Добронравова, хоча він знімався в десятках серіалів і фільмів, і таких прикладів з артистами багато)", - додав він.

До речі, Зеленський зробив нове емоційне відеозвернення.