"Це може бути шкідливо": відомий блогер повідомив, що потрібно зробити Україні для повернення Донбасу

"Це може бути шкідливо": відомий блогер повідомив, що потрібно зробити Україні для повернення Донбасу
Фото: Покажчик (kmu.gov.ua)

Казанський не вірить у силу української влади

Відомий журналіст і популярний блогер Денис Казанський розповів, що потрібно зробити Україні для того, щоб повернути собі територію Донбасу. За словами публіциста, українська влада не в змозі забезпечити реінтеграцію Донбасу до складу України. Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

За словами Казанського, з сепаратизмом в країні не борються і не карають за нього.

"Оскільки ми маємо справу з нинішньою українською владою, які не можуть навіть на підконтрольній території навести порядок, то повертати непідконтрольну територію взагалі небезпечно – це такий осередок нестабільності! У тій же Одесі, інших регіонах, де була загроза сепаратизму, ніхто не був покараний. На волі залишаються люди, які в 2014 році провокували безлади, проводили ці "референдуми" у Донецькій та Луганській областях. Якщо з ними нічого не змогли зробити, то повернення таких територій може призвести до чого завгодно, до серйозної кризи та конфлікту", - сказав Казанський.

Відео: Денис Казанський (YouTube/Апостроф)

"У наших чиновників, у нашого президента немає ні сил, ні знань, ні здібностей, щоб з усім цим впоратися. Тому я не знаю, як вчинити в цій ситуації. Я думаю, це може бути навіть шкідливо – повернення ось таких територій", - пояснив Казанський.

Як раніше повідомлялося, у мережі показали, що залишилося від автовокзалу в Донецьку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся