Єврейський новий рік: якого числа в 2016 році

Єврейський новий рік: якого числа в 2016 році
Фото: Якого числа Єврейський новий рік (fiji-voyage.com)

Дата Єврейського нового року збігається з молодим місяцем в осінньому місяці тишрей

Відлік днів в році за єврейським календарем починається не в січні, а восени - з молодою луною сьомого місяця тишрей. Якого числа Єврейський новий рік 2016, як і скільки його святкують, читайте у нас на Styler.

Єврейський новий рік в 2016 році: дата

Всі дати свят в Ізраїлі встановлюються в залежності від Тори і ґрунтуються на обчисленнях, пов'язаних з місячним циклом. Примітно також, що у євреїв цілих чотири нових роки, хоча жоден з них не збігається з загальноприйнятою в світі датою свята.

Єврейський новий рік 2016 - якого числа святкують

Фото: Єврейський новий рік 2016 - якого числа святкують (riafan.ru)

Кожен новий рік за єврейським календарем присвячений певним подіям і має своє значення, але головним є Рош Ха-Шана. Його відзначають восени - в кінці вересня або початку жовтня, в залежності від настання молодика. Дата Єврейського нового року 2016 потрапляє на 2-е жовтня, і свято триватиме два дні.

Єврейський новий рік 2016: значення

Рош Ха-Шана - велике свято і загальний вихідний в Ізраїлі. Єврейський новий рік, число якого визначає початок відліку днів наступного року, має важливе значення. Іудеї вважають його днем ​​створення світу.

Єврейський новий рік - символи свята

Фото: Єврейський новий рік - символи свята (sputnik.by)

Єврейський новий рік - дата, коли кожен віруючий повинен переосмислити свої вчинки за минулий рік і готуватися до нових починань. У дні святкування Рош Ха-Шана Господь вирішує, яка доля чекає на людину в наступному році.

Прийнято вірити, що Бог бажає всім милості і благополуччя, тому Єврейський новий рік відзначають весело і з розмахом.

Новий рік за єврейським календарем 2016: як відзначатимуть

Єврейський новий рік 2016  2-го і 3-го жовтня у іудеїв - вихідний день, працювати в свято суворо забороняється. Сім'я збирається разом за столом, на якому стоять традиційні святкові страви. Всі хочуть, щоб наступний рік був "солодким", тому одним з частувань в свято є мед, який їдять з яблуками.

У Рош Ха-Шана мед - обов'язкове частування

Фото: У Рош Ха-Шана мед - обов'язкове частування (travelluxtour.ru)

Існує традиція в Рош Ха-Шана трубити в шофар (баранячий ріг) під час святкової служби в синагозі. Таким чином, людей закликають до покаяння.

У євреїв-хасидів є звичай щорічно на Рош Ха-Шана збиратися на могилі Раббі Нахмана, яка розташована в Умані. Вони вірять, що відвідування в Новий рік місця, де похований засновник хасидизму, принесе удачу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся