ua en ru

Герой сюжету про "голодного майданівця" зробив несподіване зізнання

Герой сюжету про "голодного майданівця" зробив несподіване зізнання Ілюстративне фото (Styler, колаж)

Чоловік зізнався, що йому було страшно відмовляти

Віталій Юрченко, який проживає в Мінську й більш відомий як зірка сюжету пропагандистів Путіна про "наслідки майдану" вирішив покаятися, і повідомив деталі власної ганьби. Про це він розповів журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter.

Так, сам "герой" сюжету – Віталій Юрченко, який нібито не міг відмовити російському телеканалу.

"До річниці Майдану. Перший канал випустив сюжет про голодного і замерзаючого українця з Кривого Рогу. Щоправда, роль українця в ньому зіграв білорус. Білоруські журналісти знайшли "героя" і записали з ним інтерв'ю. Він розповів, як записували цей фейк", - сказав Казанський.

При цьому сам Юрченко підкреслює, що вирішив "прояву легкодухості".

"Я побоявся відмовитися, хоча весь цей час сумнівався. Смалодушнічал, напевно. Коли вже зняли матеріал, то я деякий час був схожий, потім попросив нічого не відправляти в Москву. А мені сказали на це, що матеріал вже відправили", - сказав чоловік.

У той же час Казанський уточнив, що пропагандистів погубила саме "халтура".

"А судячи з розповіді Юрченка зрозуміло, що російський Перший канал спочатку навіть не намагався знімати об'єктивний сюжет, а цілеспрямовано робив замовлення білорусам на страждаючих, голодних українців. І цей обман розкрився тільки тому, що пропагандисти схалтурили. Все це настільки чудово, що навіть не потребує якихось коментарів. Думаю, приблизно таким же чином вони знімають й інші сюжети про Україну і українців", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Словаччині поширився абсурдний фейк про Україну.

А також розповідали про те, що на ростб зганьбилися через Україну.

Відео: РБК-Україна