ru ua

Грозові дощі і хмари: синоптики озвучили безутішний прогноз погоди

Грозові дощі і хмари: синоптики озвучили безутішний прогноз погоди Фото: дощ (facebook/Володимир Дорош)

Мешканцям одразу кількох регіонів варто чекати дощів

У суботу, 19 травня, жителів східних і центральних областей України "накриють" грозові дощі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Українського гідрометцентру.

Так, негода чекає жителів Запорізької, Харківської, Миколаївської, Вінницької та Полтавської областей. Українцям варто очікувати 18-24 градуси тепла. Дощі будуть там як вдень, так і вночі. Увечері стовпчик термометра опуститися до рівня 12-16 градусів за Цельсієм.

Більш того, до схожої погоди потрібно готуватися і жителям Одеської, Херсонської областей. Середня денна температура буде на рівні 22-24 вище нуля. При цьому аналогічний показник буде на рівні 13-17 за Цельсієм.

Грозові дощі і хмари: синоптики озвучили безутішний прогноз погоди

Фото: погода в Україні (meteo.gov.ua)

Жителям столиці варто очікувати хмари і 18-21 градус тепла. Опадів, згідно прогнозів синоптиків, не передбачається.

Грозові дощі і хмари: синоптики озвучили безутішний прогноз погоди

Фото: погода в Києві (meteo.gov.ua)

До речі, в мережі розповіли, якою буде погода в Україні і в світі влітку 2018. Синоптики зазначили, що зміни клімату та природні катаклізми впливають на погоду у всіх куточках Землі. У 2017 році матеріальні збитки смертоносних і руйнівних стихій перевищили аналогічний показник за 2016 рік.

Фахівці британської метеорологічної служби Met Office стверджують, що 2018 рік буде не найтеплішим за 138-річну історію спостережень. Температура влітку в 2018 році не перевищить середній показник за 2017 рік.

Українські синоптики і метеорологи підтримують точку зору британських колег, але дають більш конкретний прогноз для території нашої країни.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів (video.rbc.ua)