ua en ru

Бруд, сморід і вічна боротьба за місце: в мережі показали жахи українські електрички

Бруд, сморід і вічна боротьба за місце: в мережі показали жахи українські електрички Фото: Электричка (Oleg-leusenko - LiveJournal)

Пасажирам доводиться їздити в страшних умовах

До Києва з передмістя люди змушені добиратися на електричках, в яких брудно і смердить. Відповідне відео опублікувало "Радіо Свобода".

"З українських "електричок" давно вивітрилася дорожня романтика. Тепер це ненависний, але вимушено популярний приміський транспорт, де кожна поїздка - пригода, і боротьба за виживання", - сказано в підписі до ролика.

Відео: У електричках не вистачає місця для людей (youtube.com/Радіо Свобода Україна)

"35 років їжджу в Київ. Кожен день таке - штурмом беремо електричку", - розповіла одна з пасажирів.

За словами жінки, щодня вранці в вагон неможливо втиснутися через великий наплив дітей. При цьому в електричках брудно і сильно смердить і це ніхто не виправляє.

Пасажири скаржаться, що в транспорті йде вічна боротьба за місце. Щодня до Києва на електричках приїжджають близько 500 тис. Чоловік, а місця всім не вистачає.

До речі, в мережі обурені якістю послуг "Укрзалізниці".

Головний редактор рубрики "StarFashion" в журналі STARWAY і співак Святослав Лукініч поскаржився на якість білизни, яке йому видали в поїзді.

"Для того, щоб спати на НЕ обоссал і обригай простирадла потрібно їздити в СВ, а не в купе? Яка логіка у вашій ієрархії нормального ставлення до пасажирів ?? Я не Фреймут і не цяцька. Я просто переживаю за своє здоров'я і здоров'я тисячі українців, які користуються вашими послугами", - написав Лукініч.

Білизна, яке видали Святославу Лукінічу було не просто сире, як це часто буває, а з явними брудними плямами.