ua en ru

"Харків - це Росія": в одному з магазинів міста засікли касирку-прихильницю "російського світу"

"Харків - це Росія": в одному з магазинів міста засікли касирку-прихильницю "російського світу" Фото: Касирка (dp.sfs.gov.ua)

Касирка не визнає ніякої іншої мови, крім російської

У Харкові в супермаркеті "АТБ" помітили касирку, яка вважає, що "Харків - це Росія" і чекає танків з РФ. Про цю історію розповів на своїй Facebook-сторінці Станіслав Федорчук.

Він стверджує, що один з військових, який недавно демобілізувався, зайшов в магазин і запитав касирку, чи вміє вона обслуговувати клієнтів українською мовою. На що, та йому відповіла, що визнає тільки одну мову - російську, і взагалі чекає російських танків в Україні.

Повідомляється, що військовий кинув у касирку десяток яєць, в магазині викликали поліцію.

"Історія на сьогодні. Товариш, який відносно недавно демобілізувався з лав ЗСУ, Донецька, вирішив зайти в один з харківських АТБ за продуктами. Прийшов в касу і спокійно запитав у касира, чи вміє вона обслуговувати українською мовою. Спокійно питає, російською, між іншим. Касирка почала розповідати, що вона визнає одна державна мова - російська, чекає російські танки, які незабаром приїдуть і відпаде необхідність в українському. Бо Харків - це ж Росія, якщо хто не в курсі. Результат: касирка оздоровлена десятком яєць, поліція на місце подій виїхала. Продовження слід", - написав Федорчук.

"Харків - це Росія": в одному з магазинів міста засікли касирку-прихильницю "російського світу"

Скріншот (facebook.com/fedorchukstanislav)

Користувачі мережі відреагував на цей факт по-різному.

"Він порушив закон. АТБ - це бізнес, а там хоч турецькою можуть обслуговувати. Не подобається - не користуйся. А чекати російські танки - це не злочин. Він міг максимум скаргу на неї написати. І ще в ФБ гнівний пост. А тепер йому штраф за хуліганство випишуть", - прокоментував Олег Шинкаренко.

"Прихильник українізації, але тихо, без шуму і пилу..І пам'ятаю ще такий момент з Борею в АТБ після якого не в друзях і тому неоднозначно ставлюся до подібного, хоча раніше був таким же...А ось за її слова про російський Харків мають інші люди взятися!" - написав Тор Азов.

"Харків - це Росія": в одному з магазинів міста засікли касирку-прихильницю "російського світу"Скріншот коментарів (facebook.com/fedorchukstanislav)

Нагадаємо, що Захарченко озвучив нові плани по Україні.