ua en ru

"Хуизмистерпутин": вийшов фільм про прихід Путіна до влади

"Хуизмистерпутин": вийшов фільм про прихід Путіна до влади Фото: Скріншот фільму "Хуизмистерпутин"

Картина, заснована на журналістських розслідуваннях Анастасії Кириленко і Володимира Іванідзе, розповідає про прихід до влади в Росії спілки колишніх співробітників КДБ і бандитів

Режисер Валерій Балаян зняв документальний фільм "Хуизмистерпутин", який розповідає історію приходу до влади Володимира Путіна, клану співробітників спецслужб і тісно пов'язаних з нинішнім президентом Росії кримінальних угруповань.

Валерій Балаян анонсував картину на своїй Facebook-сторінці і повідомив, що виклав її в загальний доступ з метою максимального розповсюдження в російськомовному сегменті Мережі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!Новорічний подарунок для всіх моїх друзів.Я викладаю у відкритий доступ цей фільм, над яким ми вм...

Опубліковано Valery Balayan 29 грудня 2015 р.

Чиновник мерії Петербурга Володимир Путін на початку 90-х розробив схему обміну стратегічно важливих ресурсів на продовольство для голодуючого міста. Однак європейські продукти місто так і не отримав. З докладного вивчення цієї історії починається документальна стрічка і лише один з багатьох сюжетів, які досліджує Валерій Балаян.

Співрозмовники знімальної групи - колишні співробітники мерії, добре знали Володимира Путіна, слідчий, який займався справою про масштабну корупцію в Петербурзі, експерти і журналісти, распутывавшие складний клубок взаємин між чиновниками і бандитами в 90-х.

"Я був у цій середовищі, маю уявлення, тим більше, я вчився в одному класі з хлопцями з Баскового провулка. Середа, я б сказав, приблатненная, в якій натуральні кримінальники зустрічалися рідко, але були в особливому авторитеті... Щоб розуміти, "who is mr.Putin", потрібно пройти по Басковому провулку і уявити, що було в 60-70-х", - розповів Олександр Анікін, адвокат і колишній депутат Ленсовета.

"У минулі часи він справляв враження представника міської люмпениата", - поділився Микола Андрущенко, редактор газети.

До речі, нещодавно відомий політолог розповіла про те, що, на його думку, чекає Кремль і особисто Путіна в 2016 році.