ua en ru

Відомий український журналіст розповів, чому не піде в політику

Відомий український журналіст розповів, чому не піде в політику Фото: Верховна Рада (РБК-Україна)

На його думку, українські журналісти не можуть посилити Верховну Раду через своє невігластво

Відомий український журналіст Роман Скрипін розповів про ставлення до своєї імовірної політичної кар'єри. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Рoliteka.

Скрипін заявив, що просто не хоче працювати в парламенті, хоча йому і пропонували увійти до списків деяких політичних партій.

"В Раді дуже незручні стільці, я вам скажу. Бо я там колись сидів у 2003 році. Я там просто не хотів би працювати. Та й не треба мішати грішне з праведним. Ми бачимо, що журналісти, бува, йдуть у політику, але назад ніхто не вертався", - заявив він.

Скрипін вважає, що українські журналісти не можуть посилити Верховну Раду через своє невігластво. "Треба зрозуміти самокритично, що журналісти здебільшого невігласи. У нас немає сильної журналістської школи. Вона поступово виникає, але люди, які з’являються на екрані, кайф від цього отримують, як наркотик, і думають, що вже схопили Бога за бороду. Виходить таке марнославство", - підкреслив Роман, додавши, що не може назвати ні одного журналіста, який би пішов у політику і принципово наполягав на позитивних змінах в Україні.

На думку Скрипіна, лише Єгору Соболєву притаманна принциповість "Йому (Єгору Соболєву) респект за ту декларацію, яку він зробив у вигляді інфографіки, в якій він розписав, де брав гроші на нерухомість, на відміну від інших колег-журналістів, які ніяк не можуть придумати, де вони взяли гроші на квартиру", - зауважив Роман Скрипін.

Нагадаємо, що фото з Верховної Ради обурило українців.