rbc.ua
Люди Тренды Полезное Вкусно Гороскопы
Главная Жизнь У Києві байкер наздогнав злодія і повернув жінці вкрадену сумку
Жизнь 06 мая 2016, 14:55

У Києві байкер наздогнав злодія і повернув жінці вкрадену сумку

Мотоцикліст кинувся в погоню за убегавшим вуличним грабіжником і зумів повернути жінці вкрадену сумку злодієм
Фото: Мотоцикліст в Києві став героєм, повернувши жінці вкрадену злодієм сумку (стоп-кадр відео)
Поделиться:

На проспекті Гагаріна у Києві водій мотоцикла став свідком крадіжки жіночої сумки. Чоловік проявив блискавичну реакцію і кинувся в погоню за удирающим за злодієм.

Грабіжник, помітивши переслідування, свою здобич вирішив кинути. Мотоцикліст не став продовжувати переслідування, а підібрав сумку і відніс її власниці.

Фото: Мотоцикліст-герой Руслан Швачко (з альбому профілю vkontakte)

Відеозапис був зроблений камерою, встановленою на шоломі мотоцикліста. Розмістив відеозапис на своєму каналі в YouTube один мотоцикліста-героя Kostya Shevchuk.

"Мій друг помітив чоловіка з сумкою, який стрімко тікав від жінки. Відразу зрозумівши, в чому справа, став наздоганяти злодія, той, побачивши, що його переслідують, кинув сумку", - йдеться в описі до відео.

Фото: На відео добре видно особа злочинця (стоп-кадр відео)

Вдячна жінка поцілувала байкера, який повернув їй вкрадену сумку. Особистість героя вдалося встановити - ним виявився киянин Руслан Швачко. Більш того, користувачі соцмереж ідентифікували і злодія - за інформацією користувачів антигерой - уродженець житомирської області Олійник Акім, який відомий як Акім Подільський.

Раніше ми писали про те, що в Києві пасажири маршрутки затримали злодіїв.