ua en ru

Київська Рапунцель: юна школярка відростила найдовшу косу (відео)

Київська Рапунцель: юна школярка відростила найдовшу косу (відео) Школярка з Києва відростила найдовше волосся в Україні (колаж РБК-Україна)

Рекордсменка не планує зупинятися на досягнутому

Київська школярка Олена Корзенюк встановила новий рекорд довжини волосся серед дітей - 2 метри 35 сантиметрів. Дівчинці 15 років, і вона жодного разу в житті не стриглася, повідомляє ТСН.

Олена розповіла, як доглядає вдома за волоссям - вона миє голову раз на тиждень, а зачісується щоранку. Дівчинка перший раз в перукарні і навіть кінчики жодного разу в житті не стригла.

В житті вона рідко ходить з розпущеним волоссям - в основному носить хвости, гульки і коси.

"Росли, росли і виросли. Подобається довге волосся. Зараз шкода обрізати. Потрібно більше підбирати, тому що іноді наступаю", - розповідає школярка.

Школярка з Києва відростила найдовше волосся в Україні (фото: facebook.com)

Після того як кілька перукарів вирівняли волосся дівчинки, представники Книги рекордів України приступили до замірів "за методикою скальпу" (волосся відмірюють від початку росту волосся на лобі до самого довгого пасма). Вони зафіксували довжину 2,35 метри.

Дівчинка не планує обрізати волосся найближчим часом. Її мета - 2,5 метри.

Зауважимо, що "дитячий рекорд" дівчинки відрізняється від "дорослого" всього на 10,5 сантиметрів. Останній належить Христині Кречковській з Дрогобича.

До речі, керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова повідомила, що ініціюватиме внесення української рекордсменки у світову Книгу рекордів Гіннеса, в якій на даний момент рекорд найдовшого дитячого волосся аргентинської школярки становить 170,5 см.

Школярка з Києва відростила найдовше волосся в Україні (відео: YouTube/ТСН)

До речі, в Одесі живе 28-річна "Рапунцель", яка нещодавно вразила мережу своїм шикарним волоссям.

Раніше ми повідомляли, що у мережі відшукали найкрасивішу дівчину-кондуктора. У дівчини є безліч захоплень, однак вона переконана, що саме робота кондуктором на даний момент приносить їй найприємніші емоції.