ru ua

Закохана в свою роботу: в мережі відшукали найкрасивішу дівчину-кондуктора

Закохана в свою роботу: в мережі відшукали найкрасивішу дівчину-кондуктора Фото: (instagram.com/valeri_207)

Дівчина робить селфі з пасажирами та радіє кожному дню

Валерія Пікуліна народилася в Бахмуті Донецької області, де вивчилася на перукаря-стиліста. Проте у 18 років дівчина зрозуміла, що їй по душі зовсім інша професія. Зараз українка працює кондуктором та щиро закохана у своє заняття.

Дівчина стверджує, що з 2013 року почала серйозно захоплюватися транспортом. Однак не легковими автомобілями. Любов Валерії до тролейбусів можна визначити за її Instagram. В соціальній мережі у дівчини практично кожен пост присвячений роботі.

Фото: (instagram.com/valeri_207)

У дівчини є безліч захоплень, однак вона переконана, що саме робота кондуктором на даний момент приносить їй найприємніші емоції. Валерія і сама любить піднімати настрій людям: вона нерідко викладає в мережу фото з пасажирами.

Нагадаємо, що черкаський "Супер Маріо" влаштував стрибки по дахах транспорту. На відео видно, що винуватець події не може нормально пояснити свій вчинок. Як виявилося, у хлопця є відхилення і він стоїть на обліку в лікарні.

Як повідомлялося раніше, пасажири маршрутного автобуса у Мелітополі вирішили покарати двох школярів за те, що вони не поступилися і не дозволили їм вийти на потрібній зупинці.

Також ми писали про те, що у Києві на вулиці Мала Житомирська у тролейбусі сталася різанина.