ua ru

"Київзеленбуд" шукає фахівця з білків

"Київзеленбуд" шукає фахівця з білків Фото: Білка у парку (2do2go.ru)

Комунальники вирішили наводнити київські парки і сквери милими пухнастими звірками

Комунальне підприємство "Київзеленбуд" готова працевлаштувати спеціаліста-активіста, здатного допомогти в поліпшенні умов проживання та розмноження білок у зелених зонах столиці. Мета столичних комунальників - наповнити зелені зони столиці ручними білками на радість киянам.

"Ми хочемо зробити наші парки привабливими. А для цього шукаємо людину, яка добре розбирається в питанні популяції і життя білок у міських умовах. Як, наприклад, в американських парках, де багато білок. Люди їх годують з рук, і вони там зовсім ручні. У Києві є парки, де водяться білки, наприклад, у парку імені Рильського або Партизанської слави. Але цього мало, нам хочеться, щоб ці маленькі тварини селилися і в інших парках міста, радували городян. Адже це буде чудово, щоб отримати можливість піти в парк з дитиною і погодувати там білочку. Нам потрібна людина - креативний фанат своєї справи, який знає, чим живляться білки, розбирається в їх різновидах, де селяться. І, головне, як їх поліпшити умови проживання так, щоб вони жили в наших парках і розмножувалися. Така людина повинна знати, де розміщувати годівниці для цих тварин, на якій висоті, потрібно будувати для білок житла, і в якій кількості. Таку людину ми готові зарахувати до штату і навіть платити зарплату", - цитує "Сегодня" Романа Гладуняка, заступник гендиректора "Київзеленбуду".

За словами Романа, підприємство збирається встановлювати годівниці і будиночки для білок і виділяти корм для них.

"Ми довго сперечалися з колегами. Деякі вважають, що білок і так годують городяни. Але цього недостатньо. Потрібно зробити так щоб білки в київських парках не просто виживали, а саме селилися і не зникали, стали справжньою пам'яткою нашого міста. Так, можливо, для цього люди повинні стати добрішими, але за допомогою фахівця, якого ми шукаємо, думаю, нам вдасться зробити це швидше і більш ефективно", - говорить Гладуняк.

До речі, мережа зворушила фото, де українські бійці везуть в поїзді товаришували кішку та собаку.