ua en ru

В Кіровоградській області дитина провалився в яму і не зміг вибратися (фото)

В Кіровоградській області дитина провалився в яму і не зміг вибратися (фото) Колаж РБК-Україна

На щастя, хлопчика встигли врятувати

В одному з сіл Новоархангельського району Кіровоградської області дев'ятирічний хлопчик провалився у триметрову яму для зберігання овочів, з якої самостійно вибратися вже не зміг. Про це передає пресс-служба поліції регіону.

Дев'ятирічний Денис зібрався кататися на санчатах. Але замість гірки, хлопчик відправився гуляти засніженими городами.

В Кіровоградській області дитина провалився в яму і не зміг вибратися (фото)Фото kg.npu.gov.ua/news

Згодом він провалився у триметрову яму для зберігання овочів, з якої самостійно вибратися не зміг. Хлопчик почав кликати на допомогу, але через значну відстань від будинків, його ніхто не почув.

В Кіровоградській області дитина провалився в яму і не зміг вибратися (фото)Фото kg.npu.gov.ua/news

Не дочекавшись онука з прогулянки, на пошуки Дениса вирушила бабуся. Втім хоч щось дізнатися про дитину від односельців так і не змогла, тому схвильована жінка викликала поліцейських.

"На пошуки були відправлені не тільки група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група, але й інші працівники Новоархангельського райоуправления поліції. Під час огляду прилеглої території заступник начальника районного управління поліції Борис Собко, виконуючий обов'язки начальника карного розшуку Руслан Гуйван та старший інспектор групи реагування патрульної поліції Олег Качур в темряві помітили на снігу дитячі сліди. Вони і привели правоохоронців до ями, з якої лунали крики про допомогу", - говорить Сергій Кондрашенко, начальник Кіровоградського обласного главку Нацполиции України.

Один з поліцейських спустився в яму і подав своїм колегам хлопчика, який до того часу зовсім знесилів.

"Незважаючи на те, що дитина був одягнений, за ті кілька годин, які він провів у ямі на 14 градусному морозі, Денис неабияк промерз. Тому його закутали в поліцейський бушлат і доставили додому. Хлопчик почувається добре. Мама і бабуся Дениса зі сльозами на очах дякували правоохоронцям за порятунок дитини. А ми дякуємо колегам за службу", - додав поліцейський.

В Кіровоградській області дитина провалився в яму і не зміг вибратися (фото)Фото kg.npu.gov.ua/news

Нагадаємо, що журналісти розкрили схему шахрайства з пожертвами для хворих дітей (відео).