ru ua

"Крим - це Україна": український журналіст осадив пропагандистів росТБ в питанні по Керченському мосту (відео)

"Крим - це Україна": український журналіст осадив пропагандистів росТБ в питанні по Керченському мосту (відео) Фото: Роман Цимбалюк (youtube.com канал Россия1)

Він зазначив, що це лише "прибудова" до нашої території

Український журналіст Роман Цимбалюк яскраво поставив на місце кремлівських пропагандистів під час обговорення відкриття окупантами Керченського моста в ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Я вас вітаю, що ви прибудували міст до українського Криму. Саме так українська держава розглядає територію окупованого півострова, це ні для кого секрет. І це позиція української держави з 18 березня 2014 року. Я кажу про дату підписання угоди про анексію і офіційне включення до складу російської держави. І скільки б ви не раділи цьому досить красивому з інженерної точки зору спорудження, цього мосту, для нас, українців, територія Криму як була вкрадена в української держави, так це і лишив вісь. Ви ж знаєте, якщо хтось щось у когось вкрав і користується цим чотири роки, це щось, в даному випадку Крим, не стає вашим. Фактично аннекцію не визнала жодна держава, навіть "Сбербанк" РФ не визнав", -заявив Цимбалюк.

Відео: Ефір програми "60 хвилин" (youtube.com/Россия - Україна)

Журналіст зазначив, що Кремль намагається зробити з анексованого півострова вітрину "русского мира". При цьому він веде війну на Донбасі, щоб відвернути увагу світової громадськості від півострова.

"Те, що відбулося між двома нашими країнами, абсолютно закономірно. І якщо ви міст добудували до українського Криму, то майте на увазі, що наші дві країни він розділив ще далі, і кордон тепер проходить по Чонгару, де багатокілометрові черги. Цей міст розділив масу людей і сімей, багато людей сидять в тюрмі, як раз за те, що вони говорять просту, загальновизнану у світі фразу, що Крим - це Україна", - додав Цимбалюк.

Раніше на росТБ зробили дивну заяву про Україну.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією