ru ua

Як лялька вуду: українка в Польщі розповіла про відчуття від фільму "Волинь"

Як лялька вуду: українка в Польщі розповіла про відчуття від фільму "Волинь" Фото: Афіша провокаційного фільму (wp.com)

За словами жінки, вона навіть почала відчувати ненависть до "карателям-українцям"

Українка, яка живе в Польщі, констатувала зростання неприязні між поляками і українцями після прем'єри провокаційного фільму "Волинь". За словами Наталії Панченко, після перегляду фільму екстремісти стали відкрито загрожувати українцям. Про це вона заявила в інтерв'ю Newsweek Polska.

"Для мене фільм "Волинь" Войцеха Смажовського став жахом, я – жертва всіх тих глядачів – а це не обов'язково поляки, які після перегляду хотіли вилити на когось свої емоції, цю ненависть і море зла, які побачили в цьому фільмі", - розповіла Панченко.

Вона зізналася, що навіть сама, подивившись фільм, почала відчувати ненависть до показаних в ньому карателів-українців, і тим самим стала своєрідною лялькою вуду для творців "Волині".

Тепер Наталя боїться виходити на вулицю, побоюючись, що інтернет-загрози, які надійшли на її адресу, реалізуються в житті.

Зазначимо, що прем'єра фільму Войцеха Смажовського про події на Волині під час Другої світової війни, відбулася 23 вересня на кінофестивалі в польському місті Гдиня. На великий екран українофобський фільм потрапив 7 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, в Києві скасували "Волинь" із-за загрози безпеки.