ua en ru

Люди з будинку, що вибухнув в Голосіївському районі, досі живуть в монастирі і гуртожитках

Люди з будинку, що вибухнув в Голосіївському районі, досі живуть в монастирі і гуртожитках Фото: Будинок, який вибухнув будинок (facebook.com/golsvkiev)

Інцидент стався майже чотири місяці тому

Мешканці будинку на проспекті Голосіївському, 70, в Києві, який зруйнувався в результаті вибуху, до сих пір не мають власного даху над головою. Про це пише "Сегодня".

Близько ста людей змушені тулитися в гуртожитках і монастирях, вже етвертий місяць чекаючи обіцяний квартир від мерії.

Частина людей квартири у рідних і близьких, шість сімей проживає в безкоштовному гуртожитку на вул. Оболонській, а іншим запропонували гуртожиток в Дніпровському районі

"Коли ми побачили це житло, зрозуміли, що залишатися там неможливо. У приміщенні проломлений підлогу, сантехніка в жахливому стані. Довелося самотужки розселяти людей. Наприклад, одну сім'ю ми поселили в готель на території Голосіївського монастиря", - розповіла волонтер Ольга Скороход, яка допомагала мешканцям.

Одна з мешканок будинку, що вибухнув Світлана Яремчук переїхала в гуртожиток на Подолі

"Наприклад, умивальник вже висить на мотузці, плита на кухні практично не працює", - розповіла жінка.

У столичній мерії запевнили, що нове житло люди обов'язково отримають.

"Згідно з розпорядженням, на покупку 21 квартири виділили з резервного фонду бюджету понад 25 мільйонів гривень. Люди зможуть переїхати в свої квартири або в кінці цього року, або на початку наступного", - розповіли в КМДА.

Нагадаємо, стало відомо про стан постраждалої під час теракту в Києві.