ru ua

Медведєв орендував землю для своєї резиденції всього за 40 рублів

Медведєв орендував землю для своєї резиденції всього за 40 рублів Фото: Дмитро Медведєв

Ділянка знаходиться в місті Плесо Івановської області

Понад 4 тис. га землі в Іванівській області, на яких, імовірно розташована резиденція прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, були здані в оренду менш всього за 39 руб. 32 коп. в рік. Про це повідомляє "Собеседник".

Ділянка, реальна вартість якої становить 165 млн руб., здала компанія "Оріон", раніше носила назву Керуюча компанія фонду "Дар". Зі створенням фонду створена дружина Світлана Медведєва, його колишній однокурсник Ілля Єлісєєв і олігарх Леонід Міхельсон.

altФото: Прем'єр-міністр РФ

Ділянка в 4108,49 га компанія отримала в оренду на 49 років за результатами аукціону. Примітно, що вона була одним учасником торгів. Ринкова ставка з продажу права оренди одного гектара в Іванівській області на такий термін стартує від 2 млн руб.

"То є в кращому випадку заповідна ділянка Медведєва ніяк не може коштувати дешевше 8 млрд, або близько 165 млн рублів на рік. Мінімум", - зазначають журналісти.

ЗМІ вдалося дізнатися, що в 2014 році компанії "Оріон" було видано дозвіл на доставку на ділянку 50 маралів з Алтайського краю, для яких було збудовано вольєр у 124 га.

Раніше звернення другокласника до Медведєва про мільярди і палацах підірвало мережа.