ua ru

"Мірко Саблич" розповіли, як Україні зупинити війну з Росією

"Мірко Саблич" розповіли, як Україні зупинити війну з Росією Російський прапор (Колаж РБК-Україна)

На думку колективу, Україна повинна вести контргру

Українська група "Мірко Саблич", відома своїми патріотичними піснями, розповіла, що має зробити Україна, щоб війна з Росією була зупинена. Про це стало відомо з поста на Facebook-сторінці колективу.

"Влада Татарстану постійно збільшує кількість годин обов'язкового навчання татарською мовою в школах... Це викликає шалену критику і опір з боку етнічних росіян... Цій історії не дають хід, всіляко її приглушують, але це реальна больова точка в Росії. І таких больових точок в цьому штучно зліпленому конгломераті народів дуже багато... ", - йдеться в повідомленні.

"Якщо Україна розуміє, що Путін від нас не відстане, ми повинні також розуміти, що ця війна триватиме довго... Значить, треба вести контргру. Робити якісь сюжети в наших ЗМІ про цю історію з навчанням татарської мови, знімати фільми, робити це темою ток-шоу. Нехай одні канали захищають права татарськомовних, інші нехай проводять аналогії з "утисками" росіян в Латвії, Україні. Головне про це говорити... Наші ЗМІ дивляться в РФ. Мало хто. Але гострі сюжети потрібно поширювати в соціальних мережах... Якщо ми хочемо бути незалежним гравцем міжнародної політики, ми повинні виходити за межі внутрішньої порядку денного, формувати дискурс назовні також. Сфокусуватися саме на больових точках РФ. І бити по ним інфозброєю... Мудрий "мінстець" це б зрозумів... Чи розуміє наш?" - додали учасники колективу.

alt

Скріншот поста Facebook/Мірко Саблич

До речі, український журналіст в прямому ефірі розповів росіянам, хто почав війну на Донбасі.